KATEGORİ » -Üst Yapı Biten Projeler

ERBİL KONUT İNŞAATI NAZ CITY-IRAK

2007 yılında tamamlanmış olan projemiz Naz City; Erbil’in alışıla gelmiş müstakil ev yaşam tarzından sonra, şehirde ve bölgede yeni bir çığır açarak, ilk site kavramını Erbil halkı ile tanıştırmıştır. A ve A+ hedef kitleden ise büyük ilgi görmüş ve yoğun talepler sonucu çok kısa bir sürede yaşam alanı olarak faaliyete geçmiştir.

Projemiz; 58.000 m2 arsada, toplam 181.000 m2 inşaat alanı üzerine konut ve kapalı otoparklardan oluşmaktadır. Tünel kalıp teknolojisi ile yapılan toplam 14 blok ve 700 konuttan oluşmaktadır. 19.600 m2 kapalı, 4.600 m2 açık otopark alanı mevcuttur. Arıtma tesisi, yüzme havuzu, futbol, basketbol, voleybol sahaları ve tenis kortu bulunmaktadır. Tüm çevre yollar, alt yapı işleri, su deposu, arıtma tesisi, çevre düzenlemesi ve peyzaj işleri de projeye dahil olarak, yaşam kalitesini arttırmak için planlanmış ve yapılmıştır. Ayrıca görüntülü güvenlik sistemi ile site güvenliği sağlanmaktadır.

Her bir daire 227 m2 ve 4 oda 1 salondan oluşmaktadır. Ebeveyn banyosu, kiler ve çocuk odası ya da oturma odası olarak kullanılabilecek bu 4 odası ile daireler; geniş ailelerin, konforlu bir şekilde yaşayabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca; ailelerin birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri 3 adet de balkon mevcuttur.

İDARENİN ADI
BRAYAN ŞİRKETİ