KATEGORİ » Portföy

GRUP ŞİRKETLERİ

Nursoy

Nur-Soy İnşaat Uluslararası Nakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş.

NURSOY Şirketler Grubunun lokomotif gücü, NURSOY İnşaat Sanayi ve Ticaret Kolektif Şirketi adıyla 1992 yılında kurulmuş, 2006 yılında değişikliğe giderek NURSOY İnşaat Uluslar Arası Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne dönüşmüştür. İnşaat malzemesi sektöründen nakliye sektörüne kadar sağladığı artı değer, yurt içinde ve yurt dışında yapılan yatırımlar, taahhüt ettiği ve tamamladığı işler hızla büyümesinin birer göstergesi niteliğindedir.

Nursa Beton

Nursa Beton Elemanları İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

2001 yılında kurulan Nursa Beton Elemanları İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin ana faaliyet konusu; çeşitli çaplarda ( çap: 150 mm’den 2400 mm’e kadar ) prefabrik beton boru ve baca elemanları üretimi ve pazarlamasıdır. TSE standartlı boru üretim kapasitesi yıllık 700,000 metredir.

Pak İnşaat

Pak İnşaat Otomotiv Tekstil Turizm Müzik Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti.

Nazar Turizm

Nazar Turizm İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1993 yılında kurulan Nazar Turizm İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2005 yılında Nursoy Şirketler Grubu’na katılmıştır. Şirketin ana faaliyet konusu turizm yatırımları ve otel işletmeciliğidir. 2005 Ekim ayında yapılan renovasyon çalışmalarının ardından, Haziran 2006′da otelin işletmesi de Nursoy Şirketler Grubu tarafından yürütülmeye başlanmıştır.
Nevşehir Göreme’de muhteşem doğa güzelliklerinin içerisinde yer alan 4 yıldızlı otelimiz; 79 oda, 15 apart villa, 9 suit ve 1 adet fiziksel engelli dairesinden oluşmaktadır.

www.touristhotel.com.tr

Nursoy Enerji

Nursoy Enerji Üretim ve Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

2009 yılında kurulan Nursoy Enerji Üretim ve Maden İşletmeleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2009 yılında Nursoy Şirketler Grubu’na katılmıştır. Şirketin ana faaliyet konusu enerji ve maden işletmciliğidir. Nursoy Enerji’nin hedefi özellikle yurtiçindeki maden ve enerji projelerinde yer almaktır.

Zehra-Nur Enerji

Zehra-Nur Enerji Üretim Ve Maden İşletmeleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Pet-Nur

Pet-Nur Petrol Ürünleri Ve Uluslararasi Nakliyat İşletmeleri San. Ve Tic. A.Ş.