KATEGORİ » -Üst Yapı Devam Eden Projeler

SÜLEYMANİYE KONUT İNŞAATI PAK CITY-IRAK

2004 yılında başlayan ve halen devam etmekte olan projemiz 68.000 m2 arsada, toplam 187.000 m2 inşaat alanı üzerine konut ve kapalı otoparklardan oluşmaktadır. İlk 4 etabı tamamlanmış olan projemizin 5. etap inşaatı devam etmektedir. 2010 yılında tamamlanan 4 etapla beraber, Pak City yeşil alanları ve konforlu daireleri ile yoğun talep görmüş ve faaliyete geçmiştir.

Projemiz konvansiyonel kalıp teknolojisi ile yapılan 5 etaplık toplam 15 blok, 821 konuttan oluşmaktadır. Arıtma tesisi, futbol, basketbol, voleybol sahaları ve tenis kortu bulunmaktadır. Tüm çevre yollar, kapalı ve açık otopark sahaları, alt yapı işleri, su deposu, arıtma tesisi, çevre düzenlemesi ve peyzaj işleri de projeye dahil olarak, yaşam kalitesini arttırmak için planlanmış ve yapılmıştır. Ayrıca görüntülü güvenlik sistemi ile site güvenliği sağlanmaktadır.

Daireler 190 m2; 3 oda 1 salon ve 240 m2; 4 oda 1 salon olmak üzere iki tip konuttan oluşmaktadır. Ebeveyn banyosu, konforlu mutfağı ve çocuk odası ya da oturma odası olarak kullanılabilecek bu 3 ve 4 odalı daireler; geniş ailelerin, rahat bir şekilde yaşayabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca; ailelerin birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri 2 adet balkon mevcuttur.